Rockabilly CZ Rumble 2015

Rockabilly CZ rumble! 7. ročník rockabilly festivalu již potřetí v lesním divadle v Řevnicích!

 

Jako obvykle vystoupí téměř místní Slapdash - zároveň pořadatelé festivalu, a spřátelená partička Mordorsgang "zesplzně". Přijede i pepa Pilař, který svou českou verzí hitu Eddie Cochrana "20 flight rock" přispěl k poularitě Hřebejkova rock´n´rollového muzikálu Šakalí léta a odstaruje letošní festival přesně v 16.00 h. (Lesni divadlo bude otevřené od 15.00 h.). Taneční botky si nakrémujte na hity 50. a 60. let, které přijedou zahrát The Fribbles, naopak klasické country/hillbilly/rockabilly vám přivezou z Německa The County Boys. A ve 22.00 h. dění na podiu uzavřou Restless, kteří jen kvůli vám nechají v zádech kanál La Manche, Amsterdam, Paříž, Kolín i Norimberk a zabrzdí až v Řevnicích!!!

K tomu všemu bude "rockabilly barber" z Německa připraven vytvořit vám na hlavě stylový sestřih, od hladu a žízně vám pomůže Indian bar u kterého najdete vše od steaků, přes míchané nápoje a kolbásy až po tři druhy točeného piva a svůj domov, automobil, nebo šatní skříň vám pomohou doplnit stánky Mr.Creep, Lucky Hazzadr a další...

A samozřejmě jako každý rok proběhne slosování programů, takže si možná domů odvezete jeden z hodnotných a funkčních dárků od našich sponzorů!

Takže... všichni z Rockabilly CZ se těší v sobotu 1. srpna na vaši návštěvu a ... Keep rockin´

Více info najdete v sekci "Rumble".

stars

Doporučujeme
Reklama
Kontakty Rockabilly.cz

Inzerce, e-shop, koncerty
Pavel Růžička
+420 777 285 324
pavel@rockabilly.cz

Grafika, DTP, kapely, správa obsahu webu
Petr Židlický
+420 608 956 648
petr@rockabilly.cz

Produkce, e-shop
Martin Maucha
+420 603 740 177
martin@rockabilly.cz

Podporujeme