... i Ježíšek má rád Rock´n´Roll!

Děti rock’n’rollu,
je to tady! Sín slávy českého rock’n’rollu pro vás opět připravila na konec roku Vánoční mega koncert, který proběhne 18. 12. 2015 ve Slovanském domě v Praze.

Koncert v 18,50 odstartuje eso na foukací harmoniku Charlie Slavík, se svoji kapelou a charismatické dívčí duo Hot Sisters, po nich následuje australsko-holandský tandem Peter & Dick, který vás zavede do minulého století a společně zavzpomínáme na pecky šedesátých let.

Po jejich vystoupení se dostanou ke slovu "ikony" rock’n’rollu, skupina Mefisto - služebně nejstarší rock’n’rollová formace.
Na začátku jejich bloku vstoupí do Síně slávy českého rock’n’rollu, zpěvák - legenda - Pavel Černocký.

Se skupinou Mefisto budou dále zpívat Pepa Pilař, Rosťa Pechoušek a Jirka "Bíbr" Šimák, který se po delší zdravotní pauze opět vrací na rock’n’rollový pažit.

Po skupině Mefisto přijde na řadu "skokan roku" - Johnny Cash & Tennessee rollers. Již podle názvu tušíte co Vás čeká, své umění předvedou frontman Jiří Klečka a zpěvačka Tanita Yankova.

V závěru večera se Vám představí "mladíci" z Klatov, kostkovaná saka, skupina The Shower – zpěv bratři Černí, které doplní rocková legenda - Viktor Sodoma.

Definitivní tečku večera udělá brněnská skupina The Fireballs, červená saka, absolutní špička rock’n’rollu.

Vstupenky jsou k dostání u mě od 7. 11. 2015.

Váš
Vašek Kotrch
tel.: +420 602 387 838

stars

Doporučujeme
Reklama
Kontakty Rockabilly.cz

Inzerce, e-shop, koncerty
Pavel Růžička
+420 777 285 324
pavel@rockabilly.cz

Grafika, DTP, kapely, správa obsahu webu
Petr Židlický
+420 608 956 648
petr@rockabilly.cz

Produkce, e-shop
Martin Maucha
+420 603 740 177
martin@rockabilly.cz

Podporujeme